Veteriner Uzman Erbaş

SORU :2015/2 devre uzman cavusluk sinavini kazandim, guvenlik sorusturmam devam ediyor, sinifim veteriner, brans diger branslar yaziyor. Veteriner uzman cavusluk hakkinda bilgi almak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim. Teşekkürler

 

Öncelikle Hayırlı olsun kardeşim Emin ol en güzel bir bölüm geldi sana. Ben askerligimi Vet. Çavuş olarka yaptım.  Veteriner uzman erbaşlar bursa yada samsunda egitim göreceksin. Çok iyi bir sınıf braşın olup çok şanslısın diyebilirim. bomba arama köpegin yada devriye köpegin olur. yada bursa’da  görev yapabilirsin.  sanırım 10-15 gün sonra bu bölümdekileri çagıracaklardı.  sen yeni girdigin için diger kursa gidebilirsin.

Bir önceki yazımız olan sınav başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


14 yorum

    • Veterinerlik en iyi branşlardan birtanesidir. Tabiki dağ görevleri olacaktır. çünkü bomba arama timinde olabilir. yada yol emniyetlerinde olabilir. ama branş güzeldir.

      • Doguda’da yapabilirsin Batı’da neresi olursa 🙂 şark görevinde var. hakkari şırnak mardin neresi olursa. sonra batı. dedigim gibi tam olarak şurda yaparsın diyemem. Köpek egitmeni olabilirsin yada Bomba arama timinde olabiirsin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*