Uzman Çavuş Başvuru Formu Doldurma

Uzman Çavuş Başvuru

Merhaba arkadaşlar başvuru formu doldururken nelere dikkat etmeliyiz.  bununla ilgili size biraz bilgi vermek istiyoruz. Yine kafanıza takılan soru veya sorular olursa Yorum kısmından yada Soru  gönder kısmından bizlere gönderebilirsiniz.

Uzman Çavuş Başvuru Formu Doldurma, Uzman Çavuş olmaya kesin karar veren adaylar için hangi kuvvet komutanlığında uzman çavuş olmak isterse o kuvvetin resmi internet sitesinden online olarak başvuru formunu tıklayarak doldurabilirler.

Uzman Çavuş Başvuru Formu Doldurma, başvuru için istenen şartların hepsine uygun olmanız zorunludur. Formda belirtilen kutucukları doğru ve eksiksiz olarak doldurun. Ön başvuru ile ilgili tüm tebliğler resmi internet adresinden, sms olarak veya e-posta adresinden yapılacağı için bilgileri mutlaka eksiksiz ve doğru olarak doldurmayı unutmayın. Form doldurulurken eksik veya hatalı giriş yapmış iseniz tespitinde Ön Başvurunuz iptal edilir ve elenirsiniz. İnternet adresindeki temin yeri sınav tarihi veya diğer tüm bilgiler idare tarafından gerek görüldüğü takdirde değiştirilebilir. Uzman Çavuş Başvuru Formunu tam, eksiksiz ve doğru olarak doldurduysanız Onay sayfasındaki bilgilerinizi son kez kontrol edip Kaydet düğmesine basın. Uzman Çavuş Başvuru Formunu buraya kadar doldurup tamamladınız. Ön başvuru sayfasının yazıcıdan çıktısını alın ve mutlaka saklayın. Zira kayıt – kabul aşamasında bu belgeyi sizden isteyecekler. Doldurduğunuz bilgileri Ön Başvuru Sorgulama düğmesini seçerek sorgulayabilirsiniz.

Uzman Çavuş Başvuru Formu Doldurma işlemini tamamladıktan sonra,  ilerleyen zamanlarda bilgilerinizde değişiklik olursa Ön Başvuru Güncelleme düğmesini işaretleyerek bilgilerinizi güncelleyip kaydedebilirsiniz. Aday numarasını kaybederseniz Aday Numaramı Unuttum seçeneğine tıklayarak öğrenebilirisiniz. Bu Formdaki bilgilerin doğru olduğundan emin değilseniz doldurmayın çünkü bilgilerin yanlışlığında hukuki süreçte başlamaktadır. Tüm adaylara başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Erbaş Atama başlıklı makalemizde atama duyurusu, uzman cavus atmaa ve uzman erbaş atama hakkında bilgiler verilmektedir.


3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*