Sağlık sorunlarından dolayı asayişe geciş

Merhaba. Martta komando kursuna katılacagım. Sol böbregim %20 calismiyor ve buyuk taş var. Saglik saporu alirken uroloji doktoru komando olamazsın dedi ama heyet komando olur verdi. Egitimde fark yok biliyorum ama göreve başlayınca bu böbrek ile hem kendi olası bir görevde cok zorlanırım egitimde iken asayise gecebilirmiyim..

 

 

 

 

CEVAP : egitimde asayiş gecisler oluyor sağlık sorunlarından dolayı olabiliyor. Tekrar egitim yerine katıldığında revire çıkarak halledebilirsin. Bulundugun birligin komutanına sorunu anlatarak revire çıkıp uygunsa seni asayiş bolugune gonderirler.

Bir önceki yazımız olan Uzman Erbaş Eleme varmı başlıklı makalemizde kursta eleme varmı, uzman cavus eleme varmı ve uzman cavus kursta eleme varmı hakkında bilgiler verilmektedir.


5 yorum

  1. Arkadaşlar herkese selamlar ben 2016/2 sözleşmeli uzman erbaş kazandım raporunda KOMANDO olur diyor fakat sonuç açıklaması asayiş komando asil yazıyor ben şimdi komando olmak istiyorum asayiş değil sizce KOMANDO olarak atamam yapılırmış yada asayiş olarak yapılırsa komandoya geçebilme şansım varmıdır? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

  2. Arkadaşlar herkese selamlar ben 2016/2 sözleşmeli uzman erbaş kazandım raporunda KOMANDO olur diyor fakat sonuç açıklaması asayiş komando asil yazıyor ben şimdi komando olmak istiyorum asayiş değil sizce KOMANDO olarak atamam yapılırmış yada asayiş olarak yapılırsa komandoya geçebilme şansım varmıdır? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

  3. Mrb ben komando uzman onbaşı olarak görev yapıyorum lakin dizimde lif yırtılması olduğu için her çıktığım görevde yapmış olduğum görevimde sıkıntı oluyorum zorluk çekiyorum benm asayiş geçmem için ne yapmam gerekiyor.

    • Merhaba kardeşim. Doktordan uzun sure yuruyemez yada spor yapamaz. Yabi uzun sureden sonra sıkıntı oluyorsa ona gore rapor almalisin. yada asayişe geçiş icin rapor alabilirsin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*