Kursta Telefon kullanımı

arkadaşlar kursa gidecek arkadaşların merak ettigi bir husus’ta kursta telefon kullanımı. kameralı telefon kullanabilirmiyim kullanırsam ne olur. ne yapmalıyım telefon kullanabiliyormuyuz gibi sorulardır.

ilk olarak Jandarma’dan başlayalm jandarma kursa gidecek arkadaşlar telefon kullanımı serbest ama kamerasız olmak şartıyla kullanabilirsiniz. Kameralı telefon kullanımı yasaktır. kamerasız olan Bütün telefonları kullanabiliyorsunuz.

Kara kuvvetleri komutanlıgı kurslarında kullanabilirmiyiz ? İstanbul tuzla ankara polatlı gibi yerlerde istedigin gibi telefon kullanabilirsiniz Lakin mesai saatleri dışında kullanabilirsiniz. biliyorsunuzki oraya telefonla oynamaya gitmiyorsunuz sıkı bir egitim almaya gideceksiniz. .

arkadaşlar telefon konusunda bu kadar kafanıza takılmayınız sonuçta oraya sıkı bir egitim almaya gidiyoruz telefon en fazla 3 ay kullanmazsınız  kamerasız  acemi birligi gibi düşünün uzman erbaşlıga giren herkes acemi birliginde telefon kullandımı hayır acemi birligi gibi düşünün. kafanıza takmayın.

Bir önceki yazımız olan Uzman Erbaş Başvuru Şartları başlıklı makalemizde Uzman Erbaş Başvuru, Uzman Erbaş Başvuru gerekli şartlar ve Uzman Erbaş Başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*