komando

s.a arkadaslar benım herseyım bitti 9 martta egırdıre gıdıyorum komando uzman olarak ancak benım 2 kılo eksıgım vardı ön saglıkta bısey demedıler gittigimizde egirdirde ölcmüyolar demı kılo eksıkdıye gönderme olmaz demı bunun cevabını merak edıyorum.

 

Cevap:  Aleyküm Selam  Yok kardeşim senin her şeyin şuanda tamam ve seni eğitime kursa çağırıyorlar.  Senin şuanda kendine zarar vermeden yani kursta bir yerini sakatlamadan gidecegin yere sağ saglim gitmeye bak. kendini herzaman herzaman geliştirmene bak.

Bir önceki yazımız olan Afyonkarahisar Askerlik Şubeleri başlıklı makalemizde afyon askerlik şubeleri, afyon askerlik şubesi ve afyon askerlik şubesi ilçeleri hakkında bilgiler verilmektedir.


4 yorum

  1. S.a ben manisa kirkagcta acemilik yaptm komando elemelerinde bi sorun olmadi komandosunuz dediler bize ama benim abim doguda yaptigi icin dogu kitlendi beni konya il jandarmaya verdiler orta okul mezunuym uzman erbas olabilirmiyim

  2. S.a ben manisa kirkagacta acemilik yaptim komando secimlerinden elenmedim abim doguda yaptigi icin benim dogu kitli oldu beni konya il jandarmaya verdiler orta okul mezunuyum uzman erbas olabilirmiyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*