İstafa Eden Uzman Çavuların İzleyeceği Yol

20150612_072148Merhaba meslektaşlarım ve  uzmanlığa yeni başlayacak silah arkadaşlarım öncelikle bu yazı yazarken her yerden duyma dolma bilgileri aldanmamanızı önerir ve  iyi şekilde  araştırmanızı öneririm.. Şimdi sizlere istifa eden uzman çavuşların neler yapması hakkında bilgi vereceğim..

Öncelikle istafa eden ve edeceklerin takibinde olan Çakallar var evet çakalllar var  neden diyeceksiniz şimdi siz istafa edeceksiniz sonra napacaksınız düşünüyorsunuz degilmi ama birileri siz istafa ettiginizde elinizdeki paraya göz dikenler olacaktır. Siz  şu kadar para veri sizi şuraya yerleştiririm yada belediyeye girdiririm diyenlere kanmayın yoksa paranızdan olursunuz.

 

Uzman Çavuşların diğer kamu kurum ve Kuruluşlarına Atanmaları’na ilişkin tebliğ şu şekildedir: “Uzman erbaşların, 657 sayılı kanunun 97. nci maddesinde belirtilen sürelere tabi olmaksızın yürürlükteki Başbakanlık genelgeleri çerçevesinde açıktan atama izni alınması suretiyle aynı kanunun 92. maddesine göre koruma ve güvenlik görevlisi kadroları ile kurumların görevde yükselme yönetmeliklerinde bu düzeyde belirledikleri diğer kadrolara atanmaları hizmet ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kamu kurum ve kuruluşlarının takdirinde bulunmaktadır.”

Ve bir belediyeye başvuru yaparken o ilçe sınırları içerisinde olan bir adres verin.. Güzel bir CV hazırlayarak başvuru yapabilirsiniz.

Size CV örneklerini sitemiz üzerinden indirebilir kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

CV Örnek: cv-uzmanasker.com

Bir önceki yazımız olan 2 bin 500 polis memuru alınacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*