Askere ve Polise Özel Kredi

Askerlik ve polislik ülkemiz de yapılabilecek en şerefli mesleklerden biridir şüphesiz. Çoğu zaman aldıkları maaş ve yaptıkları işler eleştirilse de kendi canını tehlikeye atabilecek bir mesleği yapmak kolay değildir.

 

 

 

Asker ve polislerimizin de zaman zaman maddi sıkıntıları olabilmektedir. Bundan yola çıkarak bazı bankalar özellikle asker ve polislerimize özel kredi kampanyaları düzenlemektedir. Öncelikle hepinizin de bildiği gibi tüm kamuya özel kredi kampanyalarından da asker ve polislerimiz yararlanabilmektedir.

 

 

Asker ve polislerimize özel kredi imkanlarının genel olarak avantajları düşük faiz ve uygun masraflardır. Çoğu bankanın kamuya özel kampanyaları olduğundan onlardan bahsetmeden sadece asker ve polislerimize özel kredilerden bazılarını yazacağız.

 

 

İşte Asker ve Polise Özel Kredi Kampanyaları

 

INGBANK: TSK Mensuplarına özel %1.07 faizle kredi vermektedir. Üstelik üst limit 100.000 TL’dir ve 60 Ay’a kadar vade imkanı sunulmaktadır.

 

VAKIFBANK: TSK personeline özel konut kredisi mevcuttur. Özel faiz oranları ile 120 ay’a kadar vade imkanı ile üstelik dosya masrafı olmadan.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Kredi Puanı Sorgulama başlıklı makalemizde kredi notu sorgulama, kredi puanı sorgulama ve kredi skoru hakkında bilgiler verilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*