2017/2 Yılı Sözleşmeli Lojistik Branşlı Uzman Erbaş Alımı Başladı

Bir çok kişinin beklediği 2017/2 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Başladı. Uzman Erbaşlık Lojistik Branşlı alım için aşağıdaki linkten başvurbilirsiniz.

 

2017 / 2 Yılı Sözleşmeli Lojistik Branşlı Uzman Erbaş Başvuru İşlemi TIKLAYINIZ

 

Başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak, En az ilköğretim (8 yıllık) ve dengi okul mezunu olmak veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olmak, Düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 01 Ocak 2017 tarihi itibarıyla yirmi beş (25) yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1992 tarihi ve sonrasında doğanlar).

Sözleşmeli erbaş ve erlerden en az üç yıl görev yapmış, müteakip sözleşme süreleri içerisinde ve müracaat yapılan yılın ocak ayının ilk günü itibarıyla yirmi dokuz yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1988 tarihi ve sonrasında doğanlar).

Müracaat tarihinin ilk günü itibarıyla terhisinin üzerinden üç yıldan fazla süre geçmemiş olmak (16 Ocak 2014 tarihi ve sonrasında terhis olanlar). Tüm sınavları geçen adaylar için; sevk edildikleri hastanelerden “Komando Uzman
Erbaş Olur veya Uzman Erbaş Olur ” kayıtlı sağlık raporu almış olmak.

 

AYRINTILI BAŞVURU KLAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Sözleşmeli Er Boy ve Kilo Oranları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


12 yorum

  1. Başvuruları kabul edilen adayların listesi Jandarma Genel Komutanlığının Resmi internet sitesinde 17 Şubat 2017 tarihinden sonra ilan edilecektir. Yazılı SInav Merkezi ise aynı adreste 1 Mart 2017 tarihinde yayımlanacaktır.

  2. Halil kardesim ayni sikinti bendede vardi sildiririyorum 3 seans oldu az kaldi acaba bi sikinti olur mu benle faceden iletisime gecersen sevinirim fb.com/mesutw

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*