19. Dönem POMEM PÖH Sözlü Sınav Mülakat Tarihleri Açıklandı

19. Dönem POMEM PÖH Sözlü Sınav Mülakat Tarihleri Açıklandı

19. Dönem POMEM PÖH Sözlü Sınav Mülakat Tarihleri Açıklandı

 

Polis Akademisi Başkanlığı, 23 Şubat 2017’de PÖH adaylarının merakla beklediği özel harekat polisi alımı mülakat tarihlerini izah etti. Polis Akademisi’nin ilanına göre; PÖH mülakat imtihanları 27 Şubat 2017tarihinde başlayacak.

Adaylar mülakat tarihi ve yerlerini www.pa.edu.tr internet adresinden T.C. kimlik numaraları ile sorgulayabilecekler. Sorgulama işlemleri 25 Şubat 2017’de başlayacak.

Polis Akademisi’nin konuya ait ilanı şöyle:

 

” Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19.Dönem POMEM   Mülakat Sinavi 27 Şubat 2017 Tarihinde Başlayacaktir.

Özel harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere 19.Dönem POMEM Giriş İmtihanı dahilinde bizzat müracaatları kabul edilip, ön sıhhat kontrolü ve fiziki yeterlilik imtihanı mertebesinde başarılı olarak  Mülakat İmtihanı mertebesine girmeye hak kazanan adaylar imtihana nerede ve hangi tarihte katılacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile 25 Şubat 2017 tarihinde www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  

Ayrı olarak adaylara posta yolu veya fark iletişim araçları ile imtihan giriş dokümanı gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş ilanı tebliğ niteliğindedir. “

Bir önceki yazımız olan Jandarma Özel Harekat (Jandarma Komando) ve Jandarma Asayiş Alımları Başladı başlıklı makalemizde Jandarma Özel Harekat (Jandarma Komando) ve Jandarma Asayiş Alımları Başladı hakkında bilgiler verilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*